
LED світильник лінійний VIDEX 18W 0,6М 5000K
265 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-BN-18065
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник лінійний VIDEX 18W 0,6м 5000K — призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових майданчиків. Може використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. У комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінієвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і неабияк подовжує термін експлуатації світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 602x74x24мм.
Має світловидатність 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1800 Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи 30 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 3 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 85-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 18 Вт |
| Вага | 160 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Розміри | |
| Довжина | 602 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 265 ₴

