
LED-світильник IP65 лінійний TITANUM 36W 1,2 М 6500K
433 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-BNW-36126
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник IP65 лінійний TITANUM 36W 1,2М 6500K — призначений для освітлення торгових площ, складських, виробничих та інших приміщень із підвищеним рівнем вологості та пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури та напруги. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. У комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить цей світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю.
Світильник лінійний має високий захист від ударів IK08 і високим ступенем пило- та вологозахисту IP65.
Має світловидатність 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 3240Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи 25 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 1 рік. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 165-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 36 Вт |
| Вага | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Розміри | |
| Довжина | 1190 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 433 ₴

