
LED-світильник лінійний TITANUM 36W 1.2М 6500K
227 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-BN-36126
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник лінійний TITANUM 36W 1.2М 6500K — призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових майданчиків. Може використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. У комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінієвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і неабияк подовжує термін експлуатації світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1200x75x26мм.
Має світловидатність 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2880Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення. Ресурс роботи 20 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 1 рік. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 185-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 36 Вт |
| Вага | 260 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 227 ₴

