
LED світильник лінійний із сенсором VIDEX 0,5 м 7 W 4100 K
536 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-CB-07055-S
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник лінійний с сенсором VIDEX 0,5м 7W 4100K — призначений для розміщення на рівних поверхнях і освітленні різних кухонних, меблевих, робочих та інших поверхонь. Завдяки сенсору та безконтактному принципу увімкнення і вимикання має високий ступінь практичності та безпеки. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. Для зручного користування світильник обладнаний кабелем завдовжки 1 м. і 2 м., які між собою з'єднуються.
Вмикання та вимкнення світильника відбувається безконтактним способом, завдяки сенсору, який міститься в нижній частині корпусу. Максимальна робоча дистанція сенсора становить 10 см.
Має світловидатність 110ЛМ/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 770Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи 40 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 100-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 7 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 770 лм |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 536 ₴

