
LED-лампа настільна VIDEX VL-TF01 3.5 W 4100 K 5V
318 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 325-04-07
Володимир- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
Настільна світлодіодна лампа має можливість зміни температури світлового потоку та регулювання яскравості світіння. Високоякісні світлодіоди забезпечують приємний і безпечний світловий потік. Сенсорні органи керування, винесені на підставку, роблять використання світильника максимально зручним. Лампа має стійку ніжку та великі кути нахилу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 3.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 350 лм |
| тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип цоколя | USB кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴

