Світлодіодні лампи класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Мають світловидатність 80 лм/Вт. Використовуються в будь-яких світильниках із патроном Е27. До електромережі напругою 220 В під'єднуються без додаткових пристроїв.
Переваги:
- мають тривалий термін експлуатації, який у 30 разів більший, ніж у ламп розжарювання;
- у 9 разів економніша за лампи розжарювання й у 1,5 раза — люмінесцентні лампи;
- випромінюють біле світло з гарним кольоропередаванням (Ra> 80);
- світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (150-250 В).
Примітка:
- лампи не призначені для роботи з електронними димерами;
— не бажано використовувати лампи у світильниках із закритими плафонами та в прожекторах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Білий |
| Колір світлодіода | Білий |
| Термін служби ламп | 4 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 64 ₴

