
LED-лампа настільна VIDEX TF15R 20 W 4100 K червона
2 436 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TF15R
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
Світлодіодна настільна лампа VIDEX VL-TF15W з URG<19 і сенсорним керуванням, яке призначене для забезпечення комфортних і сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, попри традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності настроювати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
Вмикання та вимкнення світлодіодної лампи відбувається за допомогою сенсорної кнопки "Вкл/Выкл" або швидко провести рукою над сенсором і в такий спосіб лампа також вмикається, провести рукою над сенсором 2 рази та лампа вимкнеться.
Сенсорна кнопка "Таймер" дає змогу активувати функцію автоматичного вимкнення лампи за 45 хвилин. Після завершення 45 хвилин лампа вимикається.
За допомогою кнопки "Авто" відбувається автоматичне регулювання рівня яскравості лампи. Світлодіодна лампа автоматично встановить найкомфортніший рівень яскравості відповідно до освітленості приміщення.
Яскравість регулюється повільним жестом руки над сенсором або за допомогою кнопки "Нічний режим".
Для увімкнення та вимкнення нічного світильника використовуються кнопки "Нічний режим".
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як під час освітлення природним сонячним світлом.
URG — показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відбивних поверхнях. URG <19 - світло м'яке та рівне. Не викликає подразнення й втоми очей. Колірна температура — 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового й інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дає змогу обертати корпус на 170°і розсіювач на 180°, це в сою чергу дуже зручно та заощаджує робоче місце вдень і зручно для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла в цій настільній лампі становить 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона. Ефективний і надійний світлодіодний світильник слугуватиме довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Адаптер додається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Червоний |
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1000 лм |
| тип харчування | Мережа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 601 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Довжина | 162 мм |
| Вага | 1500 г |
- Ціна: 2 436 ₴
