
LED-лампа настільна VIDEX TF14W 20 W 4100 K біла
1 218 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TF14W
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF14W з UGR<19 призначена для забезпечення комфортних і сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, попри традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності настроювати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник слугуватиме довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Вмикання та вимкнення світлодіодної лампи відбувається за допомогою сенсорної кнопки "Вкл/Выкл". Тривале натискання сенсорної кнопки дає змогу регулювати яскравість настільної лампи. Перше тривале натискання — зменшення яскравості лампи. Повторне тривале натискання — збільшення яскравості лампи.
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як під час освітлення природним сонячним світлом.
URG — показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відбивних поверхнях. URG<19 - світло м'яке та рівне. Не викликає подразнення й втоми очей. Колірна температура — 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового й інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дає змогу обертати корпус і розсіювач на 360°, — це в соці дуже зручно та заощаджує робоче місце вдень і зручно для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла в цій настільній лампі становить 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Світловий потік | 1000 лм |
| тип харчування | Мережа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Вага | 1150 г |
- Ціна: 1 218 ₴


