
LED-світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX 18 W 0,6 М 5000K
333 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-BNWL-18065
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX 18W 0,6М 5000K — призначений для освітлення торгових площ, складських, виробничих та інших приміщень із підвищеним рівнем вологості та пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури та напруги. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні. У комплекті клемна колодка.
Світильники цього типу можуть бути з'єднані в послідовну магістраль за допомогою штатних роз'ємів. Можливе з'єднання світильників різної потужності. Максимальна загальна потужність усіх світильників у магістралі — 360 Вт.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить цей світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 620x46x38мм.
Світильник лінійний має високий захист від ударів IK08 і високим ступенем пило- та вологозахисту IP65.
Має світловидатність 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1620Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 200°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення (100000). Ресурс роботи 30 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 року. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 175-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 18 Вт |
| Вага | 240 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 333 ₴

