
LED світильник лінійний TITANUM T5 25 W 1.5М 5000K
287 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-T5-25155
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник лінійний TITANUM T5 25W 1.5М 5000K — призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових майданчиків. Може використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник — дає змогу заощаджувати до 60% енергії, порівнюючи з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов'язаних із браком потреби ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та під'єднанні.
Цей світильник дуже зручно користуватися! Щоб під'єднати світильник, необхідно приєднати конектор до гнізда у світильнику та під'єднати за допомогою стандартного роз'єму до джерела живлення з напругою 220 В. Кабель живлення завдовжки 1,2 м дуже зручний у використанні.
На світильнику є кнопка ВКЛ/ВЫКЛ, що дає змогу увімкнути або вимкнути лінійний світильник, це так само дає змогу не під'єднувати світильник до вимикача.
Для накладного способу монтажу використовується набір засобів, який постачається в комплекті зі світильником.
Також є можливість під'єднати кілька світильників одночасно в одну магістраль за допомогою сполучних конекторів, які також входять до комплекту.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Алюмінієвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і неабияк подовжує термін експлуатації світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, дають змогу досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у формі побутових відходів. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1500x22x32 мм.
Має світловидатність 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2000Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості увімкнення та вимкнення. Ресурс роботи 20 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 1 рік. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 185-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 25 Вт |
| Вага | 560 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 287 ₴



