
LED світильник Back вбудований квадрат VIDEX 6W 5000K
125 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-DLBS-065
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник Back вбудований квадрат VIDEX 6W 5000K — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіонала. Має сучасний дизайн. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність під час монтажу світильника. Світильники постачаються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з паковання. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Світильник має світловидатність 85лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 510Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 140°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень (100000). Ресурс роботи 30000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | LED модуль |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 510 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 26 см |
| Вага | 74 г |
| Основні | |
| Діаметр врізного отвору: | 95-100 |
- Ціна: 125 ₴


