
LED світильник безрамковий круглий VIDEX 15 W 4100 K
267 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-DLFR-154
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED світильник безрамковий круглий VIDEX 15W 4100K
Світильник вбудований VIDEX — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність під час монтажу світильника. Світильники постачаються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з паковання. До комплекту додається клемна колодка. Його розміри становлять лише 120x 20 мм. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність під час монтажу світильника.
Світильник має світловидатність 90 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1350Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла — 160°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень (100000). Ресурс роботи 35 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 85-265В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | LED модуль |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 15 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 160 град. |
| Колірна температура | 4100K |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 160 г |
| Основні | |
| Діаметр врізного отвору: | 65-85 |
- Ціна: 267 ₴


