
LED Світильник круглий накладний VIDEX 12W 5000K
260 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-DLRS-125
- +380 (96) 584-68-04Василь
- +380 (95) 280-78-94Василь
- +380 (47) 263-86-77
- +380 (67) 733-39-60Володимир
LED Світильник круглий накладний VIDEX 12W 5000K
Світильник накладний VIDEX — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Ці світильники мають тонкі рамки, що вигідно відрізняють їх від інших аналогів. Його розміри становлять лише 142x28мм. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Світильник має світловидатність 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 960 Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень (100000). Ресурс роботи 30 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | LED модуль |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 960 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 142 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 365 г |
- Ціна: 260 ₴


